GA ČR a NAZV: Informace o interních termínech podání návrhů projektů

7. 4. 2021 0 Comments

Vážení a milí, navrhovatelé projektů do veřejných soutěží GA ČR 2022 a NAZV 2021, informuji vás o interních termínech podání návrhů a zadání návrhů projektů do centrální evidence projektů:

GA ČR:

Navrhovatel = ČZU jako hlavní uchazeč – po elektronickém uzavření a odeslání návrhu projektu v IS GRIS GA ČR si vygeneruje finální verzi návrhu projektu ve formátu PDF  = soubor nesmí být přejmenován kvůli spárování v GRIS, který zašle na krejcikovae@af.czu.cz do úterý, 20. dubna 2021 do 16:00 hodin.

V případě, že si chce navrhovatel nechat zkontrolovat formální náležitosti v návrhu projektu, je třeba zaslat podklady = Draft návrhu projektu v pdf., na emailovou adresu: krejcikovae@af.czu.cz do pondělí 19. dubna 2021 do 12:00 hodin.

NAZV:

Navrhovatel = ČZU jako hlavní uchazeč – po elektronickém uzavření a odeslání návrhu projektu v aplikaci ISTA si vygeneruje list „Potvrzení podání elektronického návrhu projektu do ISTA“, který zašle v pdf beze změn, nepřejmenovaný soubor na krejcikovae@af.czu.cz nejpozději do úterý 4. května 2021 do 12:00 hod.

V případě, že si chce navrhovatel nechat zkontrolovat formální náležitosti v návrhu projektu, návrh projektu zkonzultovat před uzavřením v ISTA, je třeba zaslat podklady = Pracovní verzi návrhu projektu v pdf. na emailovou adresu: krejcikovae@af.czu.cz do pátku 30. dubna 2021 do 12:00 hodin anebo po předchozí domluvě.

Prosím, všechny navrhovatele projektů, kde je ČZU hlavním uchazečem i, kde je ČZU spoluuchazečem, aby mně, co nejdříve zaslali pracovní verze návrhy projektů (=založení karty návrhu projektu do ep) a po té o zaslání konečné, finální verze návrhů projektů k zadání všech povinných údajů do ep, které do ep zadám za všechny návrhy projektů.

Pokud byste cokoliv potřebovali pomoci, poradit, vyhledat další informace, odpovědět na dotazy při přípravě návrhů projektů GA ČR 2022 nebo NAZV ZEMĚ 2021, posunout po předběžné domluvě termín podání, kdykoliv se na mě obraťte na krejcikovae@af.czu.cz nebo na tlf.: + 420 703 182 884.

Zdraví a vše dobré přeje Eva Krejčíková 😊

Projektová konzultantka národních programů

Centrum projektů FAPPZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *