16.4.: MPO TRIO nové informace

16. 4. 2020 0 Comments

Informujeme vás o tom, že Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) upozorňuje na mimořádnou možnost schválit navýšení podpory realizovaných projektů v programu TRIO zaměřených na boj s onemocněním COVID-19 či podobnou zdravotní hrozbou.

V souvislosti s probíhající pandemií způsobenou koronavirem SARS-CoV-2 a jejími zásadními negativními dopady do řady společenských oblastí umožňuje Ministerstvo průmyslu a obchodu jako poskytovatel podpory projektů v programu TRIO podávat žádosti o navýšení objemu podpory a rozšíření řešení projektů zaměřených na boj proti této či obdobné budoucí zdravotní hrozbě, snížení jejich následků či ke zlepšení prevence.

Jednat se může, jak o projekty v odvětví zdravotnické techniky a dalších medicínských aplikací, tak o projekty v jiných odvětvích podnikání, zaměřené na vývoj takových aplikovaných výsledků, které sníží rizika šíření nakažlivých onemocnění pro obyvatele.

Žádosti o rozšíření řešení projektů a navýšení objemu podpory lze zasílat nejpozději do 30. června 2020. Žádost musí obsahovat jednoznačné vysvětlení vazby nově navrhovaných aktivit na boj s onemocněním COVID-19 či s podobnou zdravotní hrozbou, jinak zůstává v platnosti stávající jednotný formulář změnového řízení.

Pokud budete cokoliv potřebovat pomoci, poradit, vyhledat informace, kdykoliv se na mě obraťte na krejcikovae@af.czu.cz  nebo na tlf.: + 420 703 182 884.

Zdraví a vše dobré přeje Eva Krejčíková
Projektová konzultantka národních programů
Centrum projektů FAPPZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *