RŮSTOVÉ A FIXNÍ MYŠLENÍ: Jak zlepšit nastavení své mysli? – pozvánka na přednášku Petra Ludwiga

24. 11. 2021 0 Comments

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

stále je ještě možné se přihlásit prezenčně či online na zcela jedinečnou přednášku Petra Ludwiga, předního českého odborníka, který před 11 lety založil vzdělávací institut GrowJOB a převádí do praxe aktuální vědecké poznatky z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Institut pomáhá zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu a spokojenost lidí ve společnosti, což je dnes čím dál více důležité.

Přednáška se uskuteční prezenčně 30. 11. 2021 od 17:30 v DP201 i online. Registrace na přednášku zde: registrace. Pokud by došlo k omezením v souvislosti s pandemií, pak bude přednáška pouze online, budeme informovat před blížícím se konáním přednášky. Odkaz na online připojení zašleme všem registrovaným den před přednáškou.

O čem přednáška bude: Výzkumy ukazují, že máme tendenci podléhat jednomu ze dvou typů myšlení. První vede k depresivním tendencím a neúspěchu. Druhý naopak ke spokojenosti a výrazně lepším výsledků. Změnou způsobu myšlení lze výrazně ovlivnit život k lepšímu. V osobním životě i v kariéře. Studie totiž potvrzují, že to, jak bude náš život vypadat, je z velké části v našich hlavách.

Jak řekl Henry Ford: „POKUD VĚŘÍTE, ŽE TO PŮJDE,I KDYŽ VĚŘÍTE, ŽE TO NEPŮJDE, TAK V OBOU PŘÍPADECH MÁTE PRAVDU.“

Na přednášce se dozvíte:

  • Existuje skutečně něco jako talent? Nebo je zcela vše otázkou způsobu myšlení?
  • Co je neuroplasticita a jak ovlivňuje naše dovednosti?
  • Jak může růstové myšlení pomoci při zvládání změn a nejistot?
  • Jak vycvičit růstové myšlení u sebe a ostatních?
  • Jak umět překonávat vlastní selhání?
  • Jak se naučit přijímat negativní zpětnou vazbu a učit se z ní?

Věřte, že Vás čeká naprosto skvělý zážitek, tak neváhejte a registrujte se, ať se můžete s Petrem Ludwigem setkat osobně.